Strefa VIP w Cinema City

Strefa VIP w Cinema City Cinema City Bonarka to zdecydowanie największe kino w Polsce oraz jedyne kino posiadające odrębną, gustowanie zaaranżowaną Strefę VIP. Oczekiwaniom najbardziej wymagających kinomanów spprostają osobne i w pełni multimedialne lobby oraz trzy kameralne sale mieszczące 23, 29 i 47 widzów. Wyśmienity poczęstunek, skórzane i automatycznie rozkładane fotele, wyjątkowo duży ekran oraz doskonałej jakości dźwięk surround, stanowią wystarczającą zachętę przeżycia kinowej przygody w vipowskich fotelach Cinama City Bonarka.

Strefa VIP to nie tylko kinowe emocje z domieszką luksusu, ale także doskonałe miejsce dla biznesu. Strefa posiada wszystkie udogodnienia potrzebne do przeprowadzenia wyjątkowego spotkania firmowego / imprezy firmowej bądź konferencji na najwyższym poziomie. Tak wszystkie sale, jak również lobby strefy VIP wyposażone zostały w najwyższej jakości nagłośnienie, duży ekran, jak również projektor cyfrowy w pełni kompatybilny z projektorami w salach kinowych. Umożliwia to symultaniczne prowadzenie konferencji we wszystkich salach oraz w lobby VIP z każdego pomieszczenia strefy. W strefie VIP dostępny jest szerokopasmowy, bezprzewodowy Internet oraz telewizja satelitarna.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:
Wakacje bez ograniczeń w strefie VIP w Cinema City Bonarka
bądź pod numerem telefonu 12 299 99 89

Data artykułu: 2011.08.12

Zobacz również:
Organizacja konferencji,
Podróże.

Wybrane hasło z naszego słownika:

Paintball to gra zespołowa o charakterze militarnym, polegająca na wyeliminowaniu przeciwnika lub wykonaniu określonego zadania przy użyciu markera - karabinka na żelatynowe kulki wypełnione farbą. Paintball wymyślili w 1981 roku trzej Amerykanie, którzy wpadli na pomysł bezkrwawej rozgrywki, wykorzystując, w celach rozrywkowych, markery do znakowania bydła.

Wejścia robotów: googlebot 293 msnbot 0 yahoo 17 netsprint 129 szukacz 0