Podróże firmowe

Podróże firmowe Podróże firmowe są doskonałym narzędziem, na zbudowanie wizerunku firmy zarówno wśród pracowników, jak i klientów firmy. Firma, która dba o pracowników i odpowiednio potrafi ich zmotywować, to również firma która dba o jakość swoich produktów, czy oferowanych usług. Oczywiste jest że zadowolony pracownik lepiej wykona swoją pracę niż pracownik odczuwający już wapalenie zawodowe. Podróże firmowe, czy inne pozapłacowe motody motywacji pozwalają również firmie pozyskać najlepszych pracowników dostępnych na rynku pracy, co w czasie w którym Europa otworzyła swoje rynki pracy na obcokrajowców, może to mieć znaczenie. Informacja o zorganizowanej podróży dla pracowników firmy, czy klientów może pojawić się w prasie branżowej. Warto też zorganizować konkurs dla handlowców, czy dilerów, w którym osoby najaktywniejsze nagrodzone zostaną atrakcyjnym wyjazdem.

Dobrze zorganizowana podróż firmowa przynosi zyski w postaci zadowolonych i zmotywowanych pracowników, kooperatorów i klinetów oraz dzięki lepszemu wizerunkowi firmy.

Data artykułu: 2011.08.29

Zobacz również:
imprezy integracyjne i parki linowe,
Organizacja imprez.

Wybrane hasło z naszego słownika:

Event Engineering to kompleksowa obsługa wydarzeń (eventów), takich jak np.: koncerty, widowiska, zawody sportowe, wydarzenia firmowe, imprezy promocyjne, targi, itp.

Wejścia robotów: googlebot 105 msnbot 0 yahoo 37 netsprint 119 szukacz 0