Kulinarne imprezy firmowe

Kulinarne imprezy firmowe Miałem okazję uczestniczyć ostatnio w warsztatach kulinarnych poświęconych kuchni włoskiej. Brało w nich udział 9 osób, które utworzyły 3 grupy. Każda z grup miała za zadanie przygotować jedną potrawę główną oraz deser. Warsztaty prowadzone były przez chefa z dużym doświadczeniem który nadzorował prace, opowiedział o każdym daniu, w każdym momencie służył dobrą radą i pomagał przy wykonywaniu trdniejszych czynności. Poza tym że poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z pracą w kuchni oraz z samymi składnikami z których przygotowywane były dania (np. w jaki sposób przygotować krewetki, czy ciasto na makaron, jakiego wina użyć do zabaglione), mieliśmy okazję popracować wspólnie z innymi osobami, poczuć klimat pracy w kuchni większej restauracji.

Tego typu warsztaty idealnie nadają się na firmowy event kulinarny, który odpowiednio przygotowany pełnić może funkcje integracyjne oraz team buildingowe. Tematyka, miejsce eventu oraz zaproszeni chefowie kuchni zależeć może nie tylko od budżetu który przeznaczony zostanie na organizację imprezy, ale również od okazji (np. firma przygotowująca produkty na rynek francuski może zorganizować warsztary kuchni francuskiej, itp).

Data artykułu: 2012.12.10

Zobacz również:
Zimowe imprezy z psami,
Zdjęcia z wydarzeń firmowych.

Wybrane hasło z naszego słownika:

Quad to otwarty, czterokołowy pojazd terenowy z motocyklową kierownicą, z napędem na dwa lub cztery koła, na którym kierowca siedzi tak, jak jeździec na koniu. Najmniejsze z quadów mają silniki o pojemności 50–100cm3 i osiągają 40–60km/h, największe – nawet ponad 1000cm3 – mogą się rozpędzić do ok. 140km/h.

Wejścia robotów: googlebot 68 msnbot 0 yahoo 19 netsprint 0 szukacz 0