Gry podczas imprez firmowych

Gry podczas imprez firmowych Organizatorzy imprez czy pikników firmowych chętnie wykorzystują różnego rodzaju gry i rozgrywki w programie swoich imprez. Wiele z popularnych gier wykorzystuje się w ramach programów team buildingowych. Również imprezy dla dzieci obfitują w atrakcje związane z grami. Przykładem może być firmowa impreza tematyczna zorganizowana w klimacie kasyno, w którym uczestnicy pograć mogą w ruletkę, jednorękiego bandytę czy w pokera. Wygrane żetony wymienić można np. na gadżety i drobne upominki związane z firmą. Podczas pikników firmowych chętnie wykorzystuje się popularne gry planszowe w powiększonych wersjach, np. gigantyczne szachy, czy piłkarzyki w których w rolę plastikowych piłkarzy wcielają się uczestnicy zabawy, sterowani przez dwie drużyny. Często widywane są również zawody sumo rozgrywane na specjalnej planszy i w zabawnych "pogrubiających" kombinezonach. Popularne są również gry zespołowe, szczególne te dostarczające uczestnikom dawki adrenaliny. Przykładem takiej rozgrywki może być paintball w którym zawodnicy podzieleni na dwie drużyny próbują zdobyć bazę przeciwników.

Czy znacie inne gry które wykorzystać można podczas imprezy firmowej? Może braliście udział w imprezie w której dodatkową atrakcją były rozgrywki w popularne gry, ale zaaranżowane w inny niż tradycyjny sposób?

Data artykułu: 2013.03.14

Zobacz również:
Techniczna obsługa imprez.

Wybrane hasło z naszego słownika:

Event Engineering to kompleksowa obsługa wydarzeń (eventów), takich jak np.: koncerty, widowiska, zawody sportowe, wydarzenia firmowe, imprezy promocyjne, targi, itp.

Wejścia robotów: googlebot 59 msnbot 0 yahoo 21 netsprint 0 szukacz 0