Gry podczas imprez firmowych

Gry podczas imprez firmowych Organizatorzy imprez czy pikników firmowych chętnie wykorzystują różnego rodzaju gry i rozgrywki w programie swoich imprez. Wiele z popularnych gier wykorzystuje się w ramach programów team buildingowych. Również imprezy dla dzieci obfitują w atrakcje związane z grami. Przykładem może być firmowa impreza tematyczna zorganizowana w klimacie kasyno, w którym uczestnicy pograć mogą w ruletkę, jednorękiego bandytę czy w pokera. Wygrane żetony wymienić można np. na gadżety i drobne upominki związane z firmą. Podczas pikników firmowych chętnie wykorzystuje się popularne gry planszowe w powiększonych wersjach, np. gigantyczne szachy, czy piłkarzyki w których w rolę plastikowych piłkarzy wcielają się uczestnicy zabawy, sterowani przez dwie drużyny. Często widywane są również zawody sumo rozgrywane na specjalnej planszy i w zabawnych "pogrubiających" kombinezonach. Popularne są również gry zespołowe, szczególne te dostarczające uczestnikom dawki adrenaliny. Przykładem takiej rozgrywki może być paintball w którym zawodnicy podzieleni na dwie drużyny próbują zdobyć bazę przeciwników.

Czy znacie inne gry które wykorzystać można podczas imprezy firmowej? Może braliście udział w imprezie w której dodatkową atrakcją były rozgrywki w popularne gry, ale zaaranżowane w inny niż tradycyjny sposób?

Data artykułu: 2013.03.14

Zobacz również:
Techniczna obsługa imprez.

Wybrane hasło z naszego słownika:

Motywacja to wzbudzony potrzebą stan gotowości istoty rozumnej do określonego działania. Motywacja wewnętrzna aktywuje się gdy człowiek dąży do zaspokojenia swoich potrzeb, natomiast motywacja zewętrzna polega na wzbudzeniu potrzeb poprzez zastosowanie systemu kar i nagród.

Wejścia robotów: googlebot 61 msnbot 0 yahoo 21 netsprint 0 szukacz 0