Strona ta poświęcona jest tematyce imprez firmowych. Najważniejszym elementem każdej firmy są pracownicy. To oni tworzą produkty, świadczą usługi oferowane przez przedsiębiorstwo, pozyskują nowych klientów. Zgrany zespół fachowców jest podstawą sukcesu firmy. Świadome tego kierownictwo organizuje imprezy firmowe, w których uczestniczą pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi.

Do imprez tego typu zaliczyć należy m.in. imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, imprezy tematyczne i eventy firmowe. Oczywiście poszczególne imprezy firmowe mogą być połączone np. z konferencjami, szkoleniami czy targami. Każda z wymienionych imprez może mieć postawiony inny cel i w związku z tym charakteryzuje się innymi cechami.
Artykuły 9-12 z 40:
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10
Madera i turystyka winiarska

Madera i turystyka winiarska

Turystyka winiarska (czyli enoturystyka) to organizowanie wyjazdów do najbardziej znanych regionów winiarskich. Celem wyjazdu może być tak oczywisty kierunek jak np. Francja, ale można zorganizować również wyjazd winiarski na Maderę.

Incoming

Incoming

Firmy zajmujące się organizacją wyjazdów incentive (czy szerzej organizacją imprez firmowych) bardzo często oferują również tzw. turystykę przyjazdową (incoming travel). Turystyka przyjazdowa to organizowanie pobutu w Polsce dla turystów z zagranicy.

Imprezy na wodzie z udziałem łodzi RIB

Imprezy na wodzie z udziałem łodzi RIB

Jedną z metod uatrakcyjnienia imprez firmowych, jest wykorzystanie podczas takich imprez nietypowych pojazdów, łodzi, poduszkowców, balonów na ogrzane powietrze itp. Ostatnio, zainteresowaniem cieszą się również łodzie RIB, wykorzystywane podczas imprez organizowanych na morzu czy większych jeziorach.

Sezon na imprezy firmowe

Sezon na imprezy firmowe

Jaki okres jest najlepszym sezonem na imprezy firmowe? Zgodnie z informacjami organizatorów, najwięcej takich imprez organizuje się jesienią. Najmniejszą popularnością cieszą się miesiące letnie, bo sezon urlopowy najlepiej wykorzystać na wyjazd z rodziną...

Wybrane hasło z naszego słownika:

Event marketing to coraz popularniejsze ostatnio narzędzie promocyjne polegające na organizowaniu różnego rodzaju imprez służących realizacji celów firmy wobec klientów, pracowników czy partnerów biznesowych firmy.