Strona ta poświęcona jest tematyce imprez firmowych. Najważniejszym elementem każdej firmy są pracownicy. To oni tworzą produkty, świadczą usługi oferowane przez przedsiębiorstwo, pozyskują nowych klientów. Zgrany zespół fachowców jest podstawą sukcesu firmy. Świadome tego kierownictwo organizuje imprezy firmowe, w których uczestniczą pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi.

Do imprez tego typu zaliczyć należy m.in. imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, imprezy tematyczne i eventy firmowe. Oczywiście poszczególne imprezy firmowe mogą być połączone np. z konferencjami, szkoleniami czy targami. Każda z wymienionych imprez może mieć postawiony inny cel i w związku z tym charakteryzuje się innymi cechami.
Artykuły 5-8 z 40:
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi

Obecnie organizacja imprez firmowych wymaga nie tylko znajomości ciekawych miejsc, posiadania atrakcyjnej bazy noclegowo - konferencyjnej, ale również pomysłów na atrakcje które oferowane będą uczestnikom w trakcie trwania imprezy. Zimą, poza oczywistym wyjazdem motywacyjnym na narty, można przygotować np. wyścigi psich zaprzęgów.

Parki linowe

Parki linowe

Powstające ostatnio jak grzyby po deszczu parki linowe idelanie nadają się jako atrakcja imprezy integracyjnej. Pozwalają one poczuć adrenalinę, jaką czują osoby uprawiające wspinaczkę skałkową a jednocześnie gwarantują bezpieczeństwo uczestnikom zabawy.

Podróże firmowe

Podróże firmowe

Podróże firmowe są doskonałym narzędziem, na zbudowanie wizerunku firmy zarówno wśród pracowników, jak i klientów firmy. Firma, która dba o pracowników i odpowiednio potrafi ich zmotywować, to również firma która dba o jakość swoich produktów, czy oferowanych usług.

Strefa VIP w Cinema City

Strefa VIP w Cinema City

Strefa VIP w kinie to nie tylko kinowe emocje z domieszką luksusu, ale także doskonałe miejsce dla biznesu. Strefa posiada wszystkie udogodnienia potrzebne do przeprowadzenia wyjątkowego spotkania firmowego / imprezy firmowej bądź konferencji na najwyższym poziomie.

Wybrane hasło z naszego słownika:

Mim to aktor posługujący się jedynie mową ciała. Mimowie często mają ucharakteryzowaną na biało twarz, występują w teatrach i na ulicach miast. Bardzo często z usług mimów korzystają również organizatorzy imprez firmowych.